Show Biz

Ardian Bujupi publikon këngën e re dhe qenka super hit

Këngëtari i njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, ka sjell së fundmi bashkëpunimin e tij më të ri.

“Kein Ende” mban titullin kënga e tij e re, në të cilën është mysafir i hip-hop artistit gjerman, Payy.

Kënga është ritmike dhe interpretohet e tëra në gjuhën gjermane, pasi këngëtari kosoar tash e sa kohë prodhon muzikë edhe për tregun muzikor atje.

Projekti është kommpletuar edhe me klip nga ana vizuale, në të cilin dy interpretuesit vijnë me një performancë mjaft të veçantë.

Ardian Bujupi ka qenë shumë aktiv këtë vit në muzikë, duke sjell albumin dhe shumë këngë të cilat janë mirëpritur nga publiku.

Shfaq më shumë
//ashoupsu.com/4/3473483