Show Biz

Ardian Bujupi publikoi këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi, publikoi projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Eine Nacht” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky projekt është pjesë e albumit më të ri të artistit që titulloht “Rahat” dhe është publikuar në kanalin zyrtar të tij në YouTube.

“Eine Nacht” qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483