SPORT

Arbëria prezanton Destin Mambouana

Destin Mambouana është prezantuar si përforcim te skuadra e Superligës së Kosovës në futboll, Arbëria.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit nga Lipjani, transmeton Klan Kosova.

29 vjeçari nga Franca luan si qendërmbrojtës. Më parë është aktivizuar në kampionatet e Maltës dhe Norvegjisë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.