Show Biz

Anxhelina shfaqet seksi me minibikine në Turqi

Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj ka vazhduar pushimet e saj të gjata të verës

Anxhelina pas pushimeve që pati në Francë dhe Spanjë, tashmë është parë në Turqi bashkë me motrën e saj Agnesën dhe nënën e saj, Albërien.

E derisa ato po qëndrojnë në Stamboll, Anxhelina është parë në një pishinë derisa ka pasur të veshur minibikine, ku theksonte tërë vijat e trupit të saj.

Anxhelina ende nuk ka treguar se a do të sjell ndonjë këngë për publikun shqiptare, derisa vite me parë kishte thënë se karrierën e saj synon ta zhvillon në Amerikë.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.