Show Biz

Angelina Jolie gati për romancë të re

Angelina Jolie thuhet se po rikthehet në territorin e romancës, pasi raportohet se “ka qenë në disa takime romantike” mes divorcit të saj nga Brad Pitt.

Aktorja Maleficent, 44 vjeçare, nuk është më “e mbyllur me idenë e takimit me dikë”, tre vjet pas ndarjes dhe divorcit nga Brad.

Burime pranë Angelina thanë për Us Weekly se ajo “nuk është e mbyllur ndaj idesë për të takuar dikë të ri, por nuk është prioriteti i saj kryesor” dhe se ajo “do të kthehet në skenën e takimeve, pa dyshim”.

Sidoqoftë, prioriteti i saj mbeten gjashtë fëmijët e saj, “puna e saj dhe pastrimi i divorcit të saj të çrregullt”, burimi vazhdon.

Çifti u paraqit për divorc në Shtator 2016 pas një incidenti në një aeroplan kur Brad dyshohet se humbi kontrollin mbi veten dhe u përlesh me djalin Maddox, 16 vjeçar.

Dyshja prej aktorësh të famshëm më pas lëshoi një deklaratë të përbashkët ku ata deklaruan se do të zgjidhnin divorcin e tyre në mënyrë private.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.