Show Biz

Angelina Jolie edhe pse nën peshë ajo duket e mrekullueshme

Aktorja e famshme i ka bërë të gjithë të kthejnë sytë nga ajo me elegancën që shfaqi gjatë pjesëmarrjes së saj.

Ajo u paraqitë në festën e organizuar për 200 vjetorin e Shërbimit, Përkujtimit dhe Dedikimit të Urdhrit më të shquar të Shën Michael dhe Shën Gjergjit në Katedralen e Shën Palit në Londër.

43-vjeçarja shkëlqeu porsi një yll, teksa u shfaq e veshur me një fustan të fildishtë ndërsa në kokë mbante një kapele.

Gjatë gjithë kohës ajo u shfaq e buzëqeshur dhe rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me elegancën e saj./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.