Show Biz

Angela Martini feston 4 korrikun në vilën Play Boy

Dita e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara është një festë e rëndësishme për të gjithë amerikanët, dhe në festimet e tyre janë gjithmonë ekstra. Të gjithë vishen me ngjyrat e flamurit dhe çdo ushqim, festë, make up është me temën e Ditës se Pavarësisë.

Por aq energji të mirë rrezatojnë amerikanët në këtë ditë sa 4 korriku dalë ngadalë po bëhet një festë ndërkombëtare e të gjithë kanë dëshirë ta festojnë. Sigurisht që dëshirën më të madhe e ka populli më pro amerikan në botë: shqiptarët.

Modelja shqiptare Angela Martini, përveç se e ka festuar, ka zgjedhur të jetë pjesë e një feste të pazakontë. Mesa duket bukuroshja e ka kaluar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara në vilën Playboy.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483