Show Biz

Ana Kabashi publikon këngën e re “Dashni”

Këngëtarja Ana Kabashi ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri me titull “Dashni”.

Kënga është një baladë e zhanrit R&B dhe është realizuar në studion e Massive Production.

Ndërkohë, vargjet e tekstit i janë besuar tekstshkruesit Ghulo.

Foto: Onima/YouTube

Klipi i këngës i është besuar produksionit kosovar, Imagine Films.

Ana përndryshe është shumë aktive me projekte muzikore, të cilat gjithmonë priten mirë nga publiku.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.