Show Biz

Ana Kabashi ‘kall’ Zvicrën

Ana Kabashi së fundi ka udhëtuar drejt qytetit zviceran, Luzern për koncertin e radhës në diaspora.

Por, Ana përveç angazhimeve profesionale atje ka shfrytëzuar kohë e lirë edhe për të shijuar bukuritë e këtij qyteti, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja pejane erdhi ‘përvëluese’ në një fustan të kuq dhe flokë të gjata derisa dukej impresive dhe atraktive.

Ndërsa, krahas koncerteve Ana po punon edhe në projekte të reja muzikore, lansimi i saj i fundit është kënga ‘Ami lekt’ në bashkëpunim me motrën e saj, Arta Kabashi.