SPORT

Amir Rrahmani starton kundër Juventusit, do të ketë punë me Ronaldon

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Juventusit dhe Napolit.

Amir Rrahmani, kapiteni i Kosovës, e nis titullar këtë takim.

Për Napolin, starton edhe mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Kjo sfidë e mbetur zhvillohet nga ora 18:45. /Gazeta Express/