Show Biz

Almeda dedikim të veçantë për ditëlindjen e bashkëshortit

Aktori turk i njohur edhe në vendin tonë, Tolgahan Sayisman ka mbushur 38 vjet.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar as urimi special i bashkëshortes së tij, modeles shqiptare Almeda Abazi.

Almeda bashkë me familjen kanë vizituar aktorin në sheshin e xhirimeve të serialit të ri.

“E lumtur që të kam, gëzuar ditëlindjen shpirti im, të dua shumë”, ka shkruar në urimin e saj Almeda.

Ndërkohë, kujtojmë që Almeda dhe Tolgahan janë prindër të një djali.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.