Show Biz

Albërie Hadërgjonaj “pushton” skenën, shkëlqen në “Fest’ 58”

Sonte po mbahet nata e parë e Festivalit të Këngës “Fest’58”, fituesi i të cilës përfaqëson Shqipërinë në “Eurovision”.

Këtë vit pjesëmarrëse është edhe Albërie Hadërgjonaj me këngën “Ku ta gjej dikë ta dua”, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e ka shkëlqyer në natën e parë të Festivalit duke dhuruar emocion dhe performancë fantastike me vokalin dhe paraqitjen e saj unike.

Albëria mbizotëroj skenën e festivalit dhe u prit me duartrokitje nga të pranishmit në sallë.

Ndërsa, kujtojmë që finalja e Festivalit të Këngës mbahet me 22 dhjetor (e diele)./Indeksonline/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483