Show Biz

Alban Skenderaj feat Young Zerka së shpejti me “Deja Vu”

Alban Skenderaj feat. Young Zerka së shpejti me projektin e tyre të dytë së bashku.

Tani e disa ditë Young Zerka ishte mbyllyr në studion e tij duke punuar rreth projketit të tij të ri.Ai postoi disa foto ku shihej se së shpejti do të sjell diqka të re,fjala ishte për duetin e tij të radhës me Alban Skenderaj.

Kësaj radhe ai paralajmëroi se do sjell nje duet me Alban Skenderaj duke sjellë këngën “Deja Vu” ky është bashkëpunimi i dytë i dyshës ata para disa vitesh sollen dhe hitin e tyre “24 orë”.

Këtë lajm e bëri të ditur në llogarin personale Instagram:

Ndërsa sa i përket Alban Skenderaj ai para disa ditësh lansoi projektin e tij të fundit në duet me Noizyn”Drejt suksesit” këngë kjo që flet për jetën që gjithqka ka një çmimë.

Kënga e fundit nga Young Zerka ishte “Anna” një këngë ritmike verore.

Zerka njihet për bashkëpunime të shumëta posaqërisht me Ronela Hajatin me të cilën kanë këngë të shumta së bashku.Mirpo ai gjithmonë është i hapur për bashkëpunime./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.