Show Biz

Aktorja e famshme Hilary Duff është shtatëzënë

Hilary Duff ndan lajmin me ne për shtatëzënin e saj.

“A e dini çka djem! Edhe unë u bëra me një princeshë të vogël dhe nuk mund të ishim më të ngazëllyer se kaq, përshkruan foton.Duffy është tashmë nëna e një vajze të vogël Luca 6 vjeçare me ish-bashkëshortin Mike Comrie.

Ky do të jetë fëmija i parë për Duff dhe Koma, të cilët kanë qenë së bashku që nga janari 2017.-shkruan babi i foshnjës.

“Ne kemi bërë një vajzë të vogël, ajo do të jetë aq e bukur dhe e ëmbël sa nëna e [email protected] fillon një tjetër jetë më një kapitull të ri ,”shkroi Koma në Instagramin e tij në të njëjtën fotografi./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.