Show Biz

Aktori shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e djalit

Aktori shqiptar ka zbuluar emrin e të birit të porsalindur.

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi, ditë më parë kanë mirëpritur në jetë të birin e tyre.

Çifti e kanë pagëzuar të birin Dard dhe këtë e bëri të ditur vet aktori shqiptar përmes një postimi në Instagram.

“Mire se erdhe bir.

Ne emrin tend, po falenderoj te gjithe ata qe uruan dhe u bene pjese e gezimit tone. Ka baba Djale”. Ka shkruar komediani në postimin e bërë.