Show Biz

Aktori i Hollivudit e vret veten, pasi e plagos ish-partneren në sytë e vajzës së tyre

Aktori 29 vjeçar i Hollywood, Hagen Mills ka vdekur pas një tentative për vrasje-vetëvrasje në shtëpinë e ish-partneres së tij në Kentucky, SHBA.

Aktori i serialit të njohur amerikan Baskets, raportohet se tentoi të vrasë ish-partneren e tij Erica Price, 34 vjeçe, në një rezidencë në Mayfield.

Mills e qëlloi atë në krah e në gjoks, por Price arriti të mbijetojë dhe të thërrasë policinë. Më pas Mills ktheu armën nga vetja dhe kreu vetëvrasje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.