Kombëtare

Aksident tragjik me 3 të vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë- Krujë, ku 3 persona kanë vdekur dhe 1 tjetër ndodhet në gjendje të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Borizanës, ku një automjet ka goditur një kamion nga pas, duke shkaktuar dhe bilancin tragjik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.