Kombëtare

Aksident trafiku me pasoja fatale në Komoran

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur mesditën e sotme në Komoran të Drenasit.

Një veturë me targa lokale dyshohet se ka goditur një këmbësore në rrugën Komoran-Carralevë. 

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marr me rastin./Indeksonline/

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//ashoupsu.com/4/3473483