Kosova

Aksident në Prishtinë, përlaset autobusi me një veturë

Një aksident trafiku mes një autobusi dhe veture ka ndodhur pak minuta më parë në Prishtinë, në rrugën “Ilir Konushevci”, shkruan kosova.info.

Sipas informatave të para thuhet se një autobus dhe veturë janë përplasur me ç’rast janë shkaktuar edhe kolona të gjata.

Policia e shpejtë dhe ambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes ku ende nuk është raportuar për të lënduar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.