Aksident mes kamionit dhe një veture tek menza e studentëve

Një aksident ka ndodhur tek Menza e Studentëve në Prishtinë.

Kamioni ka goditur një veturë.

Dyshohet se nga ky aksident ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ambulanca dhe policia.

Front Online është munduar të kontaktoj me Policinë e Kosovës, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigjje.

Go to TOP