Kosova

Ahmeti i PSD-së “mirëpret konsultat për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë”

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në facebook ka thënë përkrah këshillimet e partive opozitare për rrëzimin e Qeverisë.

Ky është postimi i Ahmetit në Facebook

Mirëpres paralajmërimet dhe iniciativat për konsultime opozitare për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë.

PSD ka qenë dhe është e gatshme të koordinojë veprimet në interes të shtetit të Kosovës.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.