Show Biz

Agnesa Vuthaj vjen tejet tërheqëse në setin e ri fotografik

Bukuroshja Agnesa Vuthaj shquhet si njëra prej ikonave të bukurisë kosovare.

Ajo vazhdon edhe pas kaq vitesh të pëlqehet dhe komentohet për paraqitjet e saj të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-missi ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse.

Duket se në këto ditë të ftohta nëntor, një buzëqeshje është krejt ajo çka i duhet gjithë secilit – ndaj një të tillë bukuroshja me prejardhje nga Istogu nuk e ka kursyer në fotografitë e fundit.
“Gëzuar ndonjëherë buzëqeshjen”, ka shkruar Vuthaj në mbishkrimin e disa prej këtyre imazheve atraktive.

Ky fotosesion është realizuar nga fotografi i njohur, Shenoll Zehri.

View this post on Instagram

? @shenollzehri

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483