Show Biz

Afërdita Dreshaj kërkon ta kthejnë në plazh

Ka kohë që është distancuar nga muzika dhe modelimi, por Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Modelja shtatlartë, madje vjen si gjithnjë atraktive me pozat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të nxjerrë nga arkiva, ndërsa shfaqet atraktive, ku shkruan: Më ktheni në plazh… Sa nga ju e ka marrë malli për verën?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.