ROZË

Adrola shkëlqen në foton e fundit

Adrola Dushi njihet si një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Modelja tashmë po jeton dhe po punon në fushën e modelimit në New York.

E pikërisht nga ai vend ka zgjedhur të ‘ngacmojë’ me një provokim të lehtë.

Së fundmi ajo është shfaqur vetëm me një këmishë të bardhë veshur, ku zbulohej edhe më mirë bukuria dhe asetet e modeles së bukur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.