Kosova

Adrian dhe Onat me hitin e radhës “Lujmi krejt” (video)

 

Pas një pauze të shkurtë nga Adrian Gaxha ai vendosi që hitin e radhës ta sjell në bashkëpunim me reperin e njohur Onat .

Kënga e dyshes mban titullin “Lujmi krejt” dhe vjen e vizualizuar edhe me videoklip. Kënga ishte e kënduar nga disa artistë shqiptarë kohë më parë, por tani kjo këngë është sjellur në një verzion pak më ndryshe nga Adriani dhe Onati.

Këtij suksesi padyshim që më së shumti i janë gëzuar dy autorët e këngës, të cilët përmes rrjeteve sociale kanë falënderuar fansat për përkrahjen.