Show Biz

Adele pas 3 vitesh në përgaditje të albumit të ri

Adele do ta sjell albumin e saj të radhës i cili do të publikohet në Krishtlindjet e vitit 2019.

Pas 3 vitesh këngëtarja po punon për nxjerrjen e albumi të ri.Albumi i parë i saj është i publikuar albumin e saj të fundit ’25’ në vitin 2015.

Sipas burimeve ylli i muzikës pati një takim rreth projektit më parë këtë muaj dhe këtë verë do ta kalojë duke regjistruar këngët.

“Ajo është kthyer në Britaninë e madhe dhe syonon që të punojë këtu. Disa studio muzikore janë afuar për të punuar me të dhe tashmë ajo ka shkruar disa nga këngët,”-tha burimi.
Adele përfundoi turneun e saj botëror në 2016 dhe u tha fansave të presin pasi do të bënte një pushim të gjatë, përpara se të rikthehej./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.