ROZË

Adele e dehur pas koncertit

Këngëtarja Adele në prill të këtij viti është ndarë nga bashkëshorti i saj, Simon Konecki, pas tetë vitesh njohjeje. Çifti kanë edhe një djalë së bashku dhe gjithmonë ka qenë të rezervuar sa i përket jetës së tyre.

Fituesja e ‘Grammy’ së fundmi, mori pjesë në koncertin e “Spice Girls” dhe dokumentoi në Instagram momentin që i ndryshoi jetën.

Ajo ka shijuar jetën si e vetme dhe nuk ka hezituar që të ndajë me ndjekësit e saj imazhe dhe video nga ajo natë.

“Hera e fundit që pashë koncertin e ‘Spice Girls’ ishte para 21 vitesh. E sonte unë qava, qesha, bërtita, kujtova dhe rashë në dashuri më veten kur isha 10 vjet. Nuk është sekret se sa shumë i dua, se si më kanë inspiruar të jetoj jetën dhe të mos kthehem mbrapa. Më në fund pata rastin të takoj Ginger, u deha me vajzat dhe nuk mund të besoj se sa shumë kam arritur. Faleminderit, nuk do të isha këtu ku jam pa ju pesë legjendat britanike! Ju dua”, ka shkruar në Instagram 31-vjeçarja.

Theksojmë se Adele javë më parë shpenzoi edhe dhjetë milionë dollarë për një shtëpi në Beverly Hills, që gjendet shumë afër shtëpisë në të cilën ajo kishte jetuar me partnerin e saj.