Show Biz

A je ti Adelinë?

Adelina përsëri mahnitë rrjetin në bikine

Ajo po e vazhdon pushimin e saj.

Këngëtarja Adelina Berisha në Instagram ka hedhur një fotografi me të cilën ka mahnitur ndjekësit e shumtë që ka.

https://www.instagram.com/adelinnaberisha/?utm_source=ig_embed

Ajo u paraqit me bikine dhe duket shumë seksi.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483