Show Biz

A i theu rregullat e izolimit Dua Lipa

Çifti kanë thyer rregullat duke shkuar në vizitë te familja e Duas.

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u fotografuan duke shpërfillur rregullat e bllokimit të qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar ndërsa vizituan shtëpinë e prindërve të saj për darkë të martën në mbrëmje, shkruajnë mediat e huaja.

Fotografitë në të cilat shfaqen duke zbritur nga një veturë e zezë tani po qarkullojnë kudo.

Gjatë kësaj periudhe kujtojmë se Dua  ka qenë në kontakt me miqtë dhe familjen në mbarë botën përmes aplikacionit Facetime dhe thirrjeve telefonike.

Ndërsa po shijon romancën me Anwar Hadid.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483