Show Biz

A është ky i dashuri i ri i Kendall Jenner?

Kendall Jenner duket se ka filluar një romancë të re.

Kendall Jenner është një nga modelet emri i të cilës përmendet më së shpeshti në lajmet e shoubizit, transmeton lajmi.net.

Modelja ka filluar një romancë të re, por kësaj radhe jo me një basketbollist.

Ajo kohët e fundit është parë shumë shpesh nën shoqërinë e Fai Khadra të cilët madje kishin marrë pjesë bashkë në dasmën e Justin Bieberit që u mbajt javë më parë.

Sipas TMZ ata janë fotografuar disa herë bashkë në evente të ndryshme dhe duke darkuar.

Megjithatë Kendall ende nuk ka bërë asnjë koment lidhur me vërtetësinë ose jo të lajmit. Lidhja e fundit e saj ka qenë me basketbollistin Ben Simmons.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.