Show Biz

A është kjo moda më e re? Jennifer Lopez me rroba banjo në rrugë

Filmi i saj i ri Hustlers ka qenë një hit dhe ka fituar vlerësime të ashpra nga kritikët.

Por Jennifer Lopez me siguri nuk ka humbur kohë për tu kthyer sërish në punë, për të xhiruar komedinë e re, Marry Me, të hënën.

Këngëtarja dhe aktorja 50 vjeqare përfundoj me veshje të bardhë banjo, gjatë xhirimeve.

Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483