Show Biz

A e keni dëgjuar Fifin ndonjëherë duke kënduar ilahi, do të mbeteni pa fjalë…!

Që nga paraqitja e saje parë, Fifi ka treguar talentin e saj në zhanre të ndryshme muzikore, e që po merr vëmendjen e shumë fansave të saj.

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, figura të njohura përfshirë edhe Filloreta Raçin, kanë bërë të ditur se janë duke agjëruar.

Një pjesë e tyre edhe pse nuk janë pjesë e agjërimit, kanë uruar besimtarët myslimanë, e në shumicën e rasteve kanë treguar konsideratë ndaj tyre.

Përmes rrjetit social Instagram, Fifi për të gjithë ndjekësit e saj ka kënduar një ilahi që kënaqi zemrat e fansave të këngëtares.

Përkundër postimeve të tjera, në këtë të fundit, ajo ka kënduar me gjithë shpirt, duke e bërë edhe më të ndjeshëm interpretimin.

Në po të njëjtin postim nuk munguan as  komentet pozitive nga fansat, familjarët dhe kolegët e saj.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//nessainy.net/4/3473483