Kuriozitet

7 ditë pas martesës zbulon që gruaja e tij ka mjekër!

Një burrë indian kërkoi divorcin nga gruaja e tij, pasi zbuloi se ajo kishte mjekër dhe fliste si burrë.

Ai tha se nuk e kishte parë fytyrën e gruas së tij përpara dasmës, sepse ajo mbante mbulesë.

Ai gjithashtu nuk i ka folur asaj, sepse ceremonia u bë sipas zakonit.

Gruaja mbajti gjithashtu një vello gjatë dasmës së tyre kështu që ai nuk e pa fytyrën e saj as atë ditë.

Burri, tha: “Kur e pashë për herë të parë, ajo kishte make-up on.

‘Pasi kalova shtatë ditë me të, unë shkova jashtë qytetit për punë. Pas kthimit, vura re se po rritej mjekra dhe gjithashtu tingulli i saj ishte si burrë.

Gruaja pranoi rritjen e mjekrës në fytyrë dhe kishte një zë të trashë për shkak të çështjeve hormonale.

Gruaja pretendoi se ishte keqtrajtuar fizikisht dhe mendërisht dhe se burri i saj po gjente arsye të rreme për divorcin në një përpjekje për ta nxjerrë nga shtëpia.

Një gjyqtar e hodhi poshtë kërkesën për divorc, duke thënë se arsyet e dhëna nuk ishin të mjaftueshme për një ndarje.

Gjykatësi gjithashtu vuri në dukje se burri kishte munguar në disa seanca gjyqësore, bashkë me avokatin.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.