Kronika e zezë

36 vjeçari tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit

Shqipëri/ Gjatë mëngjesit të sotëm (25.09.2020), një 36 vjeçar ka tentuar të vrasë vetën.

Shtetasi T.J, banues në Tiranë, ka tentuar të vrasë vetën me një mjet prerës në shtëpinë e vjehrrit të tij  në Patosit.

36 vjeçari ka marrë ndihmën e parë dhe aktualisht ndodhen nën përkujdesjen e mjekëve në Spitalin Rajonal të Fierit.

Forcat blu kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj të plotë./t.ch

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.