Show Biz

2Ton publikon projektin e ri muzikor

Këngëtari njohur shqiptar 2Ton e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Wallahi Wallahi” dhe është në bashkëpunim me Boyat, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky projekt është remix, pasi që Boyat më herët e kishte publikuar solo dhe kishte rezultuar të pëlqehet nga publiku.

Tekstin e kanë shkruar të dy artistët në bashkëpunim me Tonic dhe Denk, ndërsa për muzikën është përkujdesur Boyat.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.