Kombëtare

Tifozët anglezë ia nisin festës në Prishtinë, birrat i pinë si uji!

Numër i madh i tifozëve anglezë janë akomoduar tashmë në Prishtinë, në pritje të ndeshjes së ndërmjet Kosovës dhe Anglisë që zhvillohet nesër në ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Duket se përkrahësve të “tre luanëve” po u pëlqen në masë të madhe vendin ynë

Në lokale të ndrysme të Prishtinës mund të shihni tifozë anglez duke pirë birra.

Disa prej tyre janë habitur me çmimin “për toke” të pijeve dhe ushqimeve.  Indeksonline ua sjellë disa foto: