SPORT

Sheffield United-Tottenham, formacionet startuese

Tottenham i shkon Sheffield Unitedit në duelin që nis nga ora 15:00, në kuadër të javës së 19-të.

Spurs do të kërkojë t’i afrohet kreut dhe për t’ia arritur këtë i nevojiten tri pikët në duelin e sotëm.

Të dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet startuese:

Tottenham Hotspur: Lloris (C), Aurier, Rodon, Dier, Davies, Reguilon, Hojbjerg, Ndombele, Bergwijn, Son, Kane.

Sheffield United: Ramsdale, Basham, Egan, Ampadu, Bogle, Stevens, Norwood, Lundstram, Fleck, Burke, McGoldrick.