Show Biz

Publikohet një imazh i Rita Orës gjatë turneut të “Phoenix” në vitin 2019

Ajo gjithmonë di se si të tregojë aftësitë, e më shumë në veshjet dhe paraqitjet publike që bën.

Dhe Rita Ora u shfaq unike në një fotografi të publikuar në rrjete sociale nga stilisti i saj, Rob Zangardi, imazh ky i realizuar gjatë turneut të “Phoenix” në vitin 2019.

Gjyqtarja e “Masked Singer”, 30 vjeçare, tregoi figurën e mahnitshme në një triko të bardhë të printuar me disa flutura të zeza që po ashtu e shoqëroi me një kapelë të tillë.

Poshtë, biondja po mbante një xhaketë të zezë me pika të bardha ndërsa përreth belit po ashtu mbante një shirit të njëjtë.

Bukuroshja shqiptare kishte lëshuar flokët drejtë, teksa vendosi edhe një palë syze të bardha.

Rita Ora ndërkohë është paguar mbi një milion funte për të qenë pjesë e sezonit të dytë të “The Masked Singer”.