SPORT

Mbyllet baras derbi i Romës

Ka përfunduar baras derbi i kryeqytetit italian, mes Romës dhe Lazios, në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A.

Edin Xheko e Francesco Acerbi realizuan golat për ndeshjen që u mbyll 1 me 1.

Lazio është e treta në tabelë me 46 pikë të tubuara, ndërsa Roma mbetet e katërta me 39.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.