SPORT

Manchester United kërkon të rimarrë kreun në Premierligë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Sheffield United.

Manchester United ka humbur kreun në Premierligë, pas triumfit të Manchester City të martën, por do të tentojë ta rimarrë atë sonte, edhe pse prapë do të jetë në rrezik, pasi do të vazhdojë të ketë një ndeshje më shumë se rivali i qytetit.

Manchester United:

Sheffield United: