SPORT

Formacionet zyrtare, Bullgari – Kosovë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bullgari – Kosovë në eliminatoret për Euro 2020.

Ndeshja nis në orën 20:45 në Sofje.

Te Kosova, për dallim nga ndeshja me Malin e Zi, nga fillimi do të luajnë Benjamin Kololli që zëvendëson Leart Paqaradën dhe Edon Zhegrova që zëvendëson Arbër Zenelin e lënduar.

Këto janë formacionet zyrtare:

Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483