Show Biz

Enca provokon me gjoksin

Enca ka bërë një ndryshim në flokë.

Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të showbizit dhe kjo më së shumti për paraqitjet joshëse.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, artistja tregoi se ka bërë një ndryshim të vogël në dukje.

Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve, teksa shkruan “E dua ngjyrën e re të flokut tim”.

Për të treguar dukjen e re, artistja publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me dekolte të hapur, duke vënë në fokus gjoksin.

Këto imazhe vijnë pak ditë pas fotografive festive, që Enca i realizoi në kuadër të një seti fotografik.