Show Biz

15 vjet pa seks: Aktorja e famshme habit me deklaratën(FOTO)

Aktorja e “The Terminator,” 62 vjeçe Linda Hamilton  foli për largimin e saj nga ekrani dhe çfarë e bëri të rikthehej si Sarah Connor në filmin e ri të serisë Terminator, të titulluar “Terminator: Dark Fate.” në një intervistë me The New York Times,

Hamilton, e cila u divorcua nga regjisori i “Terminator,” James Cameron në vitin 1999, gjithashtu tha se nuk bën seks prej thuajse dy dekadash.

“S’bëj seks prej të paktën 15 vitesh,” tha ajo për gazetën. “Njeriu s’i numëron më ditët sepse thjesht s’ka rëndësi – ose të paktën s’ka rëndësi për mua. Kam një marrëdhënie romantike me botën dhe me njerëzit.”

Ajo jeton  New Orleans bashkë me dy qentë e saj, Turk dhe Noodle, Hamilton tregon se s’është marrë me ndonjë gjë specifike që kur ndaloi së aktruari në vitin 2012.

Image
Image
Image