Bota

14 vjeçari shqiptar merret peng dhe përdhunohet nga greku i moshuar

Një 64 vjeçar grek dhe një 39-vjeçar indian janë arrestuar nga policia helene pasi morën peng dhe përdhunuan një 14 vjeçar shqiptar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias dhe sipas nënës së 14-vjeçarit, djali mbahej peng që prej 2 ditësh.

Sipas policisë greke dyshohet se 64-vjeçari pasi ka kryer marrëdhënie ka thirrur edhe 39-vjeçarin indian. Gjithsesi priten analizat nga mjeku ligjor për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.