Show Biz

Nicole Scherzinger me fizik të tonifikuar duke vrapuar në bregdet

Dhe Nicole Scherzinger pasi mbërriti në shtëpi ditën e djeshme (e diel) zgjodhi të ndajë disa imazhe të realizuara gjatë pushimeve, shkruan Daily Mail.

42-vjeçarja ka vënë në fokus fizikun e formësuar, derisa ishte parë e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë.

Ajo po ashtu shihej duke vrapuar në det, duke bërë që fansat të mbesin gojëhapur nga lëvizjet e saj.

“Duke vrapuar para këtë vit, me një kapitull të ri, fat të ri dhe luftë të re”, ka shkruar ajo.

Padyshim që kohë të tilla ajo i shpenzuar së bashku me të dashurin, Thom Evans, me të cilin ka një vit në lidhje.

Flitet se dyshja janë të gatshëm për t’u bërë prindër, por që ende asnjëri prej tyre nuk ka zgjedhur për të dhënë detaje të mëtutjeshme.