Show Biz

Chloe shfaqet sensuale nga plazhi i Meksikës

Ylli i “Towie”, Chloe Sims – ka treguar trupin e saj ngjyrë bronzi derisa është fotografuar në një mini udhëtim të saj në Meksikë

Ajo ka shkuar në Meksikë bashkë me vajzën e saj Madison dhe kushëririn Frankie Essex derisa janë në një “udhëtim pune”.

Chloe Sims ka treguar se ende është modele seksi derisa ka pozuar me një minifund që tregon asetet e saj.

Pasanikja 38 vjeçare ende duket e bukur dhe këtë e tregon me fotosesionin e saj të vogël që ka bërë në det. /GazetaExpress/