Show Biz

Yllka Gashi reagon për herë të parë pas vdekjes së të atit

Rreth dy javë më parë u njoftua se ka ndërruar jetë babai i aktores së mirënjohur, Yllka Gashi.

Megjithatë, deri më tani nuk ishte bërë asnjë reagim nga vet artistja, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo së fundmi ka bërë një dedikim prekës për të atin në rrjete sociale, duke shtuar se nuk ka fjalë që e përshkruan dashurinë, dhimbjen e mallin për të.

Postimi i plotë i saj:

“Babi jem…

I dashtun,

I mirë,

I urtë,

I butë,

I omël.